Automatyka przemysłowa | Ogrodzenia nowoczesne | Spawanie zrobotyzowane    
.:: menu
O nas

Classic Simple
Residence
Modern Horizon
Modern Vertical

Kontakt
.:: Ogrodzenia nowoczesne

"Wszystko powinno być tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze."

Albert Einstein


O nas

Eleganckie ogrodzenie jest wizytówką każdego domu, dlatego do jego jakości i wyglądu przywiązujemy coraz większą wagę. Firma L Design wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom oferuje najmodniejsze wzory, których szczegóły takie jak wymiary, gęstość i szerokość szczebli uzgadniane są indywidualnie. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny trójwymiarowy projekt wszystkich elementów i po jego obustronnej akceptacji przystępujemy do realizacji zamówienia. Połączenie takich technologii jak projektowanie 3D, cięcie i spawanie zrobotyzowane, a także możliwość cynkowania ogniowego i malowania proszkowego sprawia, że możemy zaoferować produkty najwyższej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wzorami i do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Classic Simple

Ogrodzenie Classic Simple to przede wszystkim ekonomiczny i minimalistyczny styl który zachowuje elegancje bez względu na obecnie panującą modę.

Residence

Ogrodzenie Residence to bardzo elegancki design który idealnie pasuje do rezydencji, dworków, oraz wszelkich budynków w bardziej tradycyjnym stylu.

Modern Horizon

Modern Horizon to wzór cieszący się obecnie największym zainteresowaniem, ten minimalistyczny design ma w sobie coś, co sprawia że zawsze prezentuje się bardzo prestiżowo.

Modern Vertical

Wzór Modern Vertical to połączenie tradycyjnych sztachet, znanych z dawnych płotów z nowoczesnym designem zamykającym wszystko minimalistycznej w stalowej ramie.

Kontakt

L Design Sp. z o.o. Sp. K.
Ul. Młyńska 12
28-100 Busko Zdrój
Polska

www.ldesign.pl
ogrodzenia@ldesign.pl

Copyright 2018 by L Design Sp. z o.o. Sp. K.